KIEROWCA C+E

Ferma OLDAR, jedna z przodujących firm sektora spożywczego,
w związku w ciągłym rozwojem, poszukuje osób na stanowisko:

KIEROWCA kat. C+E

Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Sokołów (pow. pruszkowski)

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Uprawnienia na przewóz rzeczy
  • Ważne badania psychologiczne
  • Karta kierowcy dla tachografu cyfrowego
  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodu powyżej 3,5 t.
  • Samodyscyplina
  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność

Dodatkowym atutem będzie:

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

Podstawowe obowiązki:

  • Realizacja dostaw do klientów zgodnie z ustalonym planem
  • Transport towarów w Polsce
  • Możliwość transportu w sąsiadujących krajach UE
  • Przestrzeganie zasad BHP i standardów przyjętych w firmie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie, w pełnym wymiarze godzin
  • Planowanie pracy zgodnie z czasem pracy kierowcy
  • Codzienne powroty do domu
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Zadbane auta w dobrym stanie technicznym
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres praca @ oldar.pl bądź kontakt telefoniczny pod nr 538 813 488.

W tytule maila prosimy wpisać „KIEROWCA kat. C+E”. W treści maila prosimy o załączenie standardowej formuły dotyczącej wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

16_b
pj4

Asystent Dyrektora Działu Handlowego

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w aktywnej sprzedaży, w branży spożywczej
  • Znajomość obsługi komputera, w tym MS Office
  • Ukierunkowanie na osiąganie wysokich rezultatów w sprzedaży
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie, pozytywne nastawienie
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność nawiązywanie relacji z Klientem krajowym i zagranicznym

  • Realizowanie planu sprzedaży
  • Aktywna sprzedaż
  • Realizowanie wspólnych celów sprzedażowym Działu Handlowego
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Monitorowanie rynku i konkurencji
  • Raportowanie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • szkolenia w zakresie obowiązujących standardów w firmie
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

List Motywacyjny oraz CV ze zdjęciem prosimy przesłać na adres praca @ oldar.pl bądź kontakt telefoniczny pod nr 538 813 488.

W tytule maila prosimy wpisać „Asystent Dyrektora Działu Handlowego”. W treści maila prosimy o załączenie standardowej formuły dotyczącej wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Specjalista ds Utrzymania Ruchu - Mechanik

SPECJALISTA ds. UTRZYMANIA RUCHU – MECHANIK

  • znajomość obsługi komputera i MS Office
  • zdolności analityczne
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie zawodowe techniczne
  • odpowiedzialność
  • dokładność, rzetelność, zaangażowanie
  • komunikatywność
  • wiedza z zagadnień mechaniki

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • należyte zabezpieczenie urządzeń i wyposażenia miejsca wykonywania usług oraz dbałość o ich stan techniczny
  • bieżąca analiza stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • kontrola nad prawidłową eksploatacją maszyn
  • udział w wyborze, montażu i wdrażaniu produkcyjnym nowych maszyn i urządzeń
  • zgłaszanie zapotrzebowania na zakup części zamiennych oraz ich zamawianie
  • wykonywanie drobnych prac remontowych
  • niezwłoczne zgłaszanie awarii, usterek, spostrzeżeń, potrzeb, problemów
  • raportowanie wykonanych zadań

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

W tytule maila prosimy wpisać „Specjalista ds Utrzymania Ruchu – Mechanik”. W treści maila prosimy o załączenie standardowej formuły dotyczącej wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

15_b